دسته بندی

تصویر لوگو انتشارات پیام آزادی

تاریخچه

انتشارات پیام آزادی در سال 1357 تأسیس و با مدیریت زنده یاد محمدرضا علیان جاسبی شروع به فعالیت کرد. علیان سال‌ها در زمینه نشر و کتابت فعالیت داشت و اکثر نویسندگان و مترجمان نیز آثاری را برای انتشار به او می‌سپردند، مدیر مسئول انتشارات پیام آزادی متولد 1327 در تهران بود که از سال 1357 فعالیت انتشاراتی خود را با تأسیس «انتشارات پیام آزادی» آغاز کرد.

او علاوه بر‌ حضور در هیئت مدیره انتشارات، قائم مقام انجمن اسلامی ناشران و کتابفروشان، عضو انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان و عضو هیئت مدیره مجمع ناشران انقلاب اسلامی نیز بود.

گوشه‌ای از فعالیت‌ها

بسیار از کتاب‌های مرجع علمی توسط انتشارات پیام آزادی به چاپ رسیده است. کتاب‌های نشر ما طیف گسترده‌ای از نیازهای خوانندگان را شامل می‌شود. آثار به چاپ رسیده در زمینه کتاب های تاریخی‏‌، مذهبی، ادبی، فرهنگی، هنری و… است. همچنین کتاب های علمی و آموزشی مناسب مقاطع تحصیلی نیز توسط نشر پیام آزادی به چاپ رسیده است.

اهداف ما

امروزه شاید کمتر کسی را پیدا کنیم که به اهمیت میزان مطالعه آگاه نباشد. یکی از مهمترین اهداف  ما در انتشارات پیام آزادی بالابردن سرانه مطالعه در کشور عزیزمان ایران است.

خدمات

فعالیت‌ها و خدمات ما شامل چاپ آثار تا عرضه آن‌ها می‌باشد. در صورت تمایل در زمینه چاپ آثار‏، عرضه آثار، یادبودها، هدایا سفارشی برای شرکت‌ها‏، سازمان‌ها و نهادها می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید. همچنین در بخش فروش‏‏، فروشگاه‌های ما به دو صورت فروش حضوری و مجازی در خدمت شما همراهان گرامی هستند.

تماس با کارشناس

سؤالات خود را در زمینه خدمات در این بخش ارسال کنید
کلیک کنید