اخبار و مطالب

مطالب و خبرهای انتشارات پیام آزادی

قوانین و مقررات فروشگاه

11/15/2015 7:01:36 PM
مشتریان محترم جهت جلوگیری از مشکلات بعدی قبل از اقدام به خرید قوانین و مقررات و راهنمای خرید فروشگاه را حتما مطالعه نمایید.

سفارشات شما حد اکثر طی 6 ساعت کاری وارد چرخه ارسال می گردد

هزینه ارسال با پیک موتوری به سراسر تهران توسط پیک محاسبه و نقدا در محل خریدار دریافت می شود. در صورتی که مشتریان شهرستان روش ارسال را پیک موتوری انتخاب نمایند هزینه پستی بصورت پس کرایه حساب خواهد شد و مامور پست هزینه ارسال را درب منزل مشتری دریافت خواهد کرد. لطفا در انتخاب نحوه ارسال دقت لازم را داشته باشید.

قابل توجه مشتریان محترم :

فروشگاه فقط مبلغ پشت جلد کتاب را دریافت می کند.

هزینه ارسال یک جلد کتاب با پست سفارشی 5500 تومان و با پست پیشتاز 10500 تومان محاسبه می گردد و به ازای خرید بیشتر از یک جلد بابت هر جلد اضافه فقط مبلغ 4000 تومان در پست پیشتاز و 2000 تومان در پست سفارشی به هزینه پستی شما افزوده می شود.

در صورتی که مبلغ ارسال کتاب با پست به شهرستانها کمتر از هزینه دریافت شده از مشتری باشد با بسته پستی ارسال شده مابقی مبلغ به مشتری برگشت داده می شود.

در صورت ثبت سفارش و ارسال کتاب چنانچه مشتری در آدرس اعلام شده نباشد و یا به هر دلیل کتاب را تحویل نگیرد (به جز اشکالات چاپی) هزینه پستی و پیک موتوری بطور کامل از مشتری دریافت می گردد لذا در انتخاب خود دقت فرمایید.

با توجه به اینکه قبل از ارسال سفارشات توسط پیک موتوری با مشتری تماس گرفته می شود، اگر سفارش ارسال شده بدلیل نبودن مشتری در آدرس اعلام شده برگشت بخورد پس از ارسال مجدد کتاب هزینه پیک قبلی نیز دریافت می گردد لذا در صورتی که ساعت تحویل کتاب از طرف مشتری تغییر کرد حتما از طریق تلفن فروشگاه را مطلع سازید.

 ارسال کتابهایی که با پست انجام می گردد حداکثر 12 ساعت پس از ثبت سفارش به اداره پست میرسد.

ارسال کتاب به شهرستانها پس از دریافت وجه آن امکان پذیر می باشد لذا پس از واریز وجه کتاب و اطلاع به فروشگاه ، سفارش شما وارد چرخه ارسال می گردد.

در صورتی که مبلغ سفارش را به حساب فروشگاه واریز کنید ولی به فروشگاه اطلاع ندهید سفارش شما ارسال نمی گردد.

 

قابل توجه مشتریان محترم:

به دلیل ارسال چاپ جدید کتاب ها احتمال تغییر قیمت در برخی از کتاب ها وجود دارد لذا برای اطمینان از موجود بودن کتاب و یا اطلاع از آخرین قیمت ها و جلوگیری از اتلاف وقت، قبل از ثبت سفارش حتما با فروشگاه تماس بگیرید در غیر اینصورت فروشگاه، کتاب هایی که قیمت آنها تغییر کرده باشد تهیه و ارسال نخواهد کرد.

قیمت تمام کتاب های موجود توسط ناشرین تغییر می کند و فروشگاه در تغییر قیمت کتاب های ارسالی دخیل نبوده و ذینفع نیست چون کتاب ها با قیمت جدید خریداری می شود.

قيمتي که در هنگام سفارش مشتري در پيش‌­فاکتور منظور گرديده است، برای کتاب های موجود در انبار فروشگاه معتبر مي‌باشد.

در صورتی که پس از ثبت سفارش خود از خرید کتاب منصرف شدید فقط تا 6 ساعت کاری امکان لغو سفارش ثبت شده را دارید لطفا در صورت لغو سفارش خود هر چه سریعتر به فروشگاه اطلاع دهید تا هزینه سفارش به حساب شما واریز گردد. بدیهی است در صورت اعلام لغو سفارش پس از زمان اعلام شده به فروشگاه سفارش شما ارسال می شود. همچنین اگر مشتری پس از خرید کتاب خود و دریافت آن به هر دلیل قصد مرجوع کردن کتاب را داشته باشد،10درصد از کل هزینه پرداختی بابت خرید کتابتوسط فروشگاه از مشتری کسر شده و الباقی به حساب او واریز می گردد.

برای اطلاع از زمان ارسال بسته های پستی و دریافت شناسه مرسوله پستی از طریق پیامک، حتما هنگام تکمیل فرم ثبت نام شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

*** لازم به ذکر است اطلاعات شخصی ثبت شده از طرف مشتریان که شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن و ... می باشد به طور کاملا محرمانه در بانک اطلاعاتی فروشگاه نگهداری خواهد شد.*** 

هرگونه کپی برداری از طراحی، تصاویر و مطالب ثبت شده در فروشگاه حرام بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

کلیه اخبار فروشگاه با ذکر منابع خبری منتشر می شود و فروشگاه مسئولیتی در قبال متن خبرهای انتشار یافته ندارد.

خرید شما از فروشگاه کتاب پیام آزادی به معنی مطالعه دقیق قوانین و مقررات فروشگاه و راهنمای خرید همچنین پذیرفتن همه موارد مندرج در آنها می باشد.